Інформація щодо обмежувальних заходів під час карантину

До уваги жителів то гостей міста Кропивницького.

З 12 березня 2020 р. до 24 квітня 2020р., на всій території України установлено карантин.

В період дії карантину мають право здійснювати перевезення працівників закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл, за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів в міському електричному (трамвай, тролейбус) та автомобільному транспортному засобі, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

Відповідно до п.п.9 п. 2 Постанови Кабінету міністрів України від 02.04.2020р. №255.

В період дії карантину перевезення пасажирів, які досягли 60-річного віку, крім осіб, які здійснюють заходи, пов’язані з недопущенням поширення СОУГО-19, забезпечують діяльність об’єктів критичної інфраструктури міським електричним (трамвай, тролейбус) та автомобільним транспортним засобом, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах неможливе на підставі абзац 3 п. 4 Постанови Кабінету міністрів України від 02.04.2020р. №255.

Поважайте один одного. Людина. її життя і здоров’я визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю (ст. З КонституцїіУкраїни).