До уваги жителів міста Кропивницького та всіх небайдужих!

Так сталося, що в мережі поширилася інформація, що КП “Електротранс” має свій сайт і це сталося до офіційно запланованого запуску сайту.

З цього приводу ПОВІДОМЛЯЄМО:

Так! КП “Електротранс”, для зручності громадян міста почало створювати свою сторінку у мережі Інтернет, де буде розміщено актуальну інформацію про рух транспорту, ціну проїзду, види проїзних квитків, новини підприємства та інші корисні новини для мешканців міста. Наразі сайт вже працює, але інформація ще додається та редагується.

Ми плануємо, що всі роботи над нашим ресурсом elektrotrans.kr.ua будуть виконані повністю до кінця січня 2018 року. Закривати на час створення сайту його від користувачів немає сенсу, тому що хтось вже зараз може отримати ту чи іншу корисну інформацію, а також пошукові системи скоріше проіндексують сайт. Як виявилося, це дуже актуальна для нашого міста подія і ще на самому початку вона привернула до себе увагу.

Просимо вас, якщо є конструктивні побажання, які ми зможемо врахувати в процесі створення сторінки, надсилати їх на електронну адресу admin@elektrotrans.kr.ua

З повагою,
адміністрація КП “Електротранс”.